GRUPO

GRUPO – dviejų kalbų mokyklų, „Speak Up“ ir „Šiaurės kryptimi“, 12 kalbų pasiūlymas. Suvieniję jėgas siekiame atliepti verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

ŠIUO METU GALIMA RINKTIS VIENOS AR DAUGIAU KALBŲ PAMOKŲ:

ANGLŲ, PRANCŪZŲ, RUSŲ, ŠVEDŲ, NORVEGŲ, ITALŲ, VOKIEČIŲ, ISPANŲ, JAPONŲ, SUOMIŲ, DANŲ BEI LIETUVIŲ KALBOS

ŠIUO METU VYKDOMI VERTIMAI:

ANGLŲ, VOKIEČIŲ, RUSŲ, NORVEGŲ, ŠVEDŲ, SUOMIŲ, DANŲ KALBOMIS. IŠ LIETUVIŲ Į PASIRINKTĄ UŽSIENIO KALBĄ, IŠ PASIRINKTOS UŽSIENIO KALBOS Į LIETUVIŲ IR ANGLŲ KALBAS

GRUPO ISTORIJA

Vieni apie kitus sužinojome 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo būti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

Tiek sutapimų ir pakaktų. Tačiau mokyklas sieja ne tik išoriniai požymiai. Esame panašūs ir savo darbo stiliumi: priimame iššūkius ir imamės netradicinių įdomių sprendimų, esame lankstūs, mums svarbu mokyti efektyviai ir pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

Siūlydami net 12 kalbų paslaugas keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo,metodikos srityse. Atsižvelgdami į savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir

efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

Tikslingas užsienio kalbų mokymasis – neatsiejama kiekvienos įmonės, norinčios  savo veiklą vystyti užsienyje, dalis. Siūlome kursus, kurių metu kartu sieksime naudos jūsų įmonei su dviguba verte: ar kada pagalvojote, jog darbuotojų asmeninių kompetencijų kėlimas – tai efektyvus paskatinimas, motyvuojantis siekti geresnių rezultatų įmonės veikloje?

 

Žadame abipusę naudą jums ir jūsų darbuotojams: vengdami rutinos ir paskatinti didelių įmonės tikslų savo komandos nariams pasiūlysite kvalifikaciją keliantį užsiėmimą, kurio rezultatas – motyvuoti specialistai ir tarptautinės partnerystės!

 

Kaip atrodo pamoka įmonėms?

Pamokos ir kursų trukmė, intensyvumas, metodika ir turinys derinami prie įmonės poreikių!

 • Intensyvus, nuosaikus ir nuotolinis mokymasis grupėje,
 • Individualios pamokos gyvai ir nuotoliniu būdu,
 • Savarankiško mokymosi programos,
 • Pamokos netradicinėje aplinkoje: pamokos telefonu, nuotolinės pamokos, išvykstamieji kursai.

 

Rinkitės vieną ar daugiau užsienio kalbų pamokų:

Anglų kalba Rusų kalba Vokiečių kalba Prancūzų kalba Ispanų kalba Lietuvių kalba užsieniečiams
Švedų kalba Norvegų kalba Suomių kalba Danų kalba Japonų kalba Lietuvių kalbos raštingumo kursai

*Dėl kitų kalbų teirautis individualiai.

Paklausėme savo klientų apie tai, kokie svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos jie rinktųsi vertimo partnerį. Išgirdome vieningą atsakymą – darbo greitis, lankstumas skubiais atvejais ir verčiamų tekstų įvairovė.

 

Kaip žinia, įvairios užsienio kalbos po truputį vis keičiasi: kalbos kultūra, gramatika ir žodynas atnaujinami ir pritaikomi prie vartotojų poreikių. Šiuo atveju kalbų edukacijos įstaigos turi konkurencinį pranašumą vertimo srityje. Mūsų specialistai reguliariai atnaujina savo žinias, kad ne tik pateiktų tik pačią naujausią informaciją savo mokiniams, bet ir atliktų kokybiškiausius vertimus, kuriuos galutiniam naudojimui paruošia gimtakalbiai redaktoriai!

 

 • Minimalaus simbolių skaičiaus vertimui nėra!
 • Priimame bet kokio pobūdžio tekstus: techninės kalbos vertimas arba specializuotos kalbos vertimas priklausomai nuo jūsų poreikių.
 • Galima rinktis vertimo paslaugą su profesionaliu gimtakalbio redagavimu.
 • Priimame vertimo užsakymus skubiais atvejais.
 • Vertimo lokalizacija
 • Vertimų tvirtinimas
 • Skubūs vertimai per kelias valandas iki 1700 ženklų
 • Skubūs vertimai per 1 parą iki 7 psl.

Verčiame šiomis kalbomis:

 

anglų – lietuvių rusų – lietuvių vokiečių – lietuvių švedų – lietuvių, anglų norvegų – lietuvių, anglų danų – lietuvių, anglų suomių – lietuvių, anglų
lietuvių – anglų lietuvių – rusų lietuvių – vokiečių lietuvių, anglų – švedų lietuvių, anglų – norvegų lietuvių, anglų – danų lietuvių, anglų – suomių

*Dėl kitų kalbų teirautis individualiai.

Vertimas raštu

 

 • Greitas ir kokybiškas vertimas
 • Redagavimas ir stilizavimas
 • Gimtakalbių specialistų redagavimas ir kalbos lokalizacija (pritaikymas kultūriniam kalbos vartojimui)

Bet kokio pobūdžio ir ilgio tekstams, dokumentams.

Vertimas žodžiu

 

 • Nuoseklusis vertimas žodžiu
 • Sinchroninis vertimas naudojant techniką
 • Klientą (-us) lydintis vertėjas.

Renginiams, konferencijoms, komandiruotėms, verslo susitikimams

Tekstų redagavimas

 

 • Redagavimas ir stilizavimas (tikrinamas stilius, gramatika, žodynas, formatavimas
 • Gimtakalbių specialistų redagavimas ir kalbos lokalizacija).

GRUPO partnerių išskirtinumas – galimybė pasirinkti gimtakalbį redaktorių ir lokalizuoti tekstą – pritaikyti jį pagal tai šaliai būdingą kalbos kultūrą.

Pastebėjome, jog sparčiai besivystantys verslai ir darbo rinka padidino taisyklingos gimtosios kalbos specialistų poreikį. Šiandien kompiuterinio raštingumo žinių atnaujinimas yra kur kas labiau aptarinėjamas, bet nereikėtų pamiršti ir lingvistinio raštingumo, kuris itin prisideda prie bendro įmonės įvaizdžio rinkoje.

 

Dėl šių priežasčių ir esamų klientų prašymų įsivardiname, jog esame asmeninis jūsų kalbos asistentas bet kokiu dienos metu!

 

Kalbos asistento paslaugos yra unikalios!
> Suteikiame pasirinktos užsienio arba lietuvių kalbos vartojimo konsultacijas virtualiai (internetu, telefonu) bei gyvai.
> Siūlome reguliarius arba vienkartinius lietuvių kalbos raštingumo ir redakcijos mokymus jūsų darbuotojams,
> Suteikiame galimybę atlikti jūsų įmonei reikalingą tekstų redagavimą – tokiu būdu nereikės samdyti jokių papildomų specialistų,

 

Daugiau jokių nejaukių akimirkų ieškant žodžių kišenėje arba žodynuose šalia savo būsimo stambaus verslo partnerio!

Skatindami kalbų bendruomeniškumo idėją, norime paskatinti jus ir jūsų artimuosius mokytis kalbų! Todėl išskirtinai savo verslo klientams siūlome:

 

15 % nuolaida
papildomiems darbuotojų kursams pasirinktai užsienio kalbai (asmeniniams poreikiams tenkinti)

 

10 % nuolaida
įmonėms, besimokančioms kalbų – pigesnės vertimo ir tekstų redagavimo paslaugos

 

10 % nuolaida
darbuotojų draugų ir šeimos narių kursams pasirinktai užsienio kalbai

 

NEMOKAMA pirma pamoka – „Pasikviesk GRUPO į svečius“ pasiūlymas