Veikla: Kas yra „,GRUPO“?

2021-09-10

GRUPO tai dviejų kalbų mokyklų – „Speak up“ ir „Šiaurės kryptimi“ – 12 kalbų pasiūlymas. Suvieniję jėgas siekiame atliepti verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

Grupo istorija

Vieni apie kitus sužinojome 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo būti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

Tiek sutapimų ir pakaktų. Tačiau mokyklas sieja ne tik išoriniai požymiai. Esame panašūs ir savo darbo stiliumi: priimame iššūkius ir imamės netradicinių, įdomių sprendimų, esame lankstūs, mums svarbu mokyti efektyviai ir pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

Siūlydami net 12 kalbų paslaugas keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo, metodikos srityse. Atsižvelgdami į savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

Daugiau apie mus skaitykite Kauno dienos straipsnyje –  https://kaunas.kasvyksta.lt/2018/09/19/verslas/sekmingos-kalbu-mokyklos-kaune-kuria-nauja-prekes-zenkla-grupo/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susidomėjote? Registruokitės į kursus:

    ĮmonėPrivatus asmuo