APIE MUS

Mokykla, turinti kryptį!

Pasaulis jau kurį laiką pamišęs dėl Šiaurės šalių. Būdvardis „skandinaviškas“ tapo prekės sėkmės garantu, nes kelia pasitikėjimą ir žada aukštą produkto kokybę bei puikų skonį.

Švietimo sistema, valstybių valdymo modelis, dizainas, gyvenimo būdas, virtuvė, filmai, knygos… viskas skandinaviška ir viskas yra liaupsinama, analizuojama ir lyginama. Mums patinka  kuklus, sveikas, draugiškas ir  laimingas skandinavų gyvenimas. Norisi patiems gyventi teisingai ir būti laimingiems.

Tačiau viskas turi pradžią  pavyzdys yra, o pamokas reikia išmokti.

Kalbų mokykla ir vertimų centras įkurti 2015 m. su misija turėti kryptį. Dirbame kryptingai su skandinavų kalbomis: švedų, norvegų, danų, suomių. Į bendruomenę mus subūrė bendra patirtis ir žinios, įgytos Skandinavijos mokyklose bei universitetuose. „Šiaurės kryptimi“ – tai lektoriai ir vertėjai,  norintys dalintis savo patirtimi ir žiniomis;  dirbti kartu su bendraminčiais, kuriuos jungia meilė Skandinavijai ir noras pažinti, žinoti ir mokėti.

Ko ieškome:

MB “Šiaurės kryptimi“ ieško švedų, danų, norvegų ar suomių kalbų mokytojų.

 

Ką siūlome:

Darbas interaktyvus, teikiantis galimybių lanksčiai planuotis darbo savaitę. Aktyvaus ir motyvuoto darbo rezultatas ne tik laiku mokamas patrauklus atlyginimas, tačiau ir atgalinis ryšys – klientų padėka, malonūs prisiminimai. Yra galimybė burti klientus ir inicijuoti naujus projektus. Mūsų veikla – tai erdvė naujovėms, eksperimentams ir savirealizacijai, kuri teikia ekonominę naudą bei pasitenkinimo jausmą.

Laiko investicija:

Ilgainiui aktyvūs ir motyvuoti bendradarbiai turi galimybę tapti įmonės akcininkais. Susisiekime ir susipažinkime!

Kontaktai:

Email: info@siaureskryptimi.lt
Skype: siaureskryptimi
Tel.nr. +370 60443297  ar +370 615 34791